21/09/2023
Komunikacja

Zmiana programu sygnalizacji świetlnej na ul. Strachocińskiej

W nawiązaniu do naszego pisma do Wydziału Inżynierii Miejskiej i ZDiUM o zmianę programu świateł przy SP nr 53 na ul. Strachocińskiej w sposób umożliwiający płynniejszy ruch pojazdów ul. Strachocińską w kierunku wyjazdu z miasta – Pismo w sprawie sygnalizacji świetlnej na ul. Strachocińskiej otrzymaliśmy odpowiedź z UM Wrocławia wraz z informacją o usunięciu awarii i poprawieniu programu sterującego ruchem pojazdów i pieszych w tym miejscu. Ze względów bezpieczeństwa zachowany został jak dotychczas priorytet dla pieszych.

Przypomnijmy, że wcześniejszy cykl ustawiony w miesiącu wrześniu po awarii zasilania mocno spowalniał ruch na tym odcinku powodując wydłużenie korka o ponad kilometr w porównaniu do wcześniejszych ustawień sprzed awarii. Obecnie sytuacja na tym odcinku znacząco się poprawiła. Dziękujemy właściwym służbom za szybką reakcję.

Odpowiedź z WIM

Sprawę koordynuje: Mariusz Tokarz

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *