21/09/2023
Inwestycje

Zgłaszanie uwag do inwestycji „Przebudowa ul. Miłoszyckiej”

Zarząd Osiedla zwraca się do Państwa z prośbą o przesyłanie wszelkich uwag dotyczących inwestycji „Przebudowa ul. Miłoszyckiej” realizowanej przez spółkę „Wrocławskie Inwestycje”.

Obecnie inwestor wraz z wykonawcą prowadzi odbiory poszczególnych odcinków i etapów inwestycji w trakcie których niezależnie od innych uwag sporządzane są na bieżąco protokoły z zauważonych błędów i usterek. W uzgodnieniu z inwestorem Zarząd Osiedla przekaże własną listę uwag wraz ze wszystkimi zgłoszonymi przez mieszkańców, w pełnym zakresie prac jakie były prowadzone od września 2015 roku przy ul. Miłoszyckiej oraz na całym obszarze ujętym w projekcie przebudowy.

Uwagi prosimy przesyłać do dnia 5.05.2017 (piątek) na adres e mail sekretariat@radaosiedla.wroclaw.pl z dokładnym opisem, wskazaniem miejsca ewentualnych usterek, wskazane jest również załączenie dokumentacji fotograficznej.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *