21/09/2023
Samorząd

Zdecyduj jakie kompetencje będzie miała Twoja Rada Osiedla

Drodzy Mieszkańcy. Doskonale wiecie, że jako Rada Osiedla chcielibyśmy zrobić dla osiedla bardzo dużo. Do tej pory – w miarę naszych możliwości – staraliśmy się zaspokoić Państwa potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie składane prośby i interpelacje. Wiele udaje nam się zrobić, głównie naszej i Państwa determinacji, to fakt niezaprzeczalny. Jak wiecie, Rady Osiedli nie mają zbyt dużych kompetencji, które pozwoliłyby na skuteczne decydowanie o naszym osiedlu czy o kondycji Wrocławia.

Ten stan – NARESZCIE! – możemy zmienić. 

Mamy nadzieję, że dostrzegacie nasze starania i dążenie do profesjonalizacji naszych działań, dlatego liczymy na Wasze zaangażowanie w proces zmian. Osiedle i miasto to MY Mieszkańcy!

Nie pozwólmy, aby zmiany we Wrocławiu wydarzały się bez udziału Rad Osiedli, które są najbliżej Państwa spraw, bolączek i życzeń. Nie pozwólmy, aby zmiany we Wrocławiu wydarzały się bez udziału mieszkańców, których reprezentantem demokratycznym są Rady Osiedla.  
WYPEŁNIJ ANKIETĘ i DAJ SZANSĘ NA WIĘCEJ KOMPETENCJI DLA RAD OSIEDLI i MIESZKAŃCÓW. Wspólnie z Wami Urząd Miasta chce  określić jakie obowiązki, kompetencje i możliwości powinny mieć rady osiedli we Wrocławiu. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety. Państwa odpowiedzi pomogą w stworzeniu rekomendacji, które zostaną przedstawione Radzie Miejskiej Wrocławia https://www.wroclaw.pl/rozmawia/wroclaw-rozmawia-o-osiedlach-ankieta

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *