21/09/2023
Komunikacja

Z Sępolna już niedługo pojedziemy tramwajem 33

Jak podaje portal WROCŁAWSKA KOMUNIKACJA od 30 września 2017 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowych 9 i 17, które powrócą na swoją stałą trasę przejazdu do pętli Sępolno. Jest to związane z planowanym zakończeniem prac związanych z modernizacją rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i alei Paderewskiego, o czym pialiśmy w artykule – UWAGA, zmiany! Pętla Sępolno 2 miesiące bez tramwajów.

Kursy zastępczej linii 709 zostaną zlikwidowane.

Od tego dnia również tramwaje linii 33 będą w końcu kursowały w wydłużonej i długo oczekiwanej przez wiele osób relacji z Pilczyc do pętli Sępolno, co powinno znacznie usprawnić dojazd również do naszych osiedli. Dla zachowania przepustowości pętli tramwajowej na Sępolnie, w godzinach szczytowych kilka kursów linii tramwajowej 33 będzie dojeżdżać jak dotychczas tylko do pętli przy Stadionie Olimpijskim.

Więcej informacji na portalu WROCŁAWSKA KOMUNIKACJA

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *