01/10/2023
InwestycjeKomunikacja

Wyniki sondy na temat Trasy Swojczyckiej

Zakończyliśmy niedawno sondę w której chcieliśmy poznać Państwa opinie na temat Trasy Swojczyckiej, której plany budowy istnieją w UM Wrocławia od prawie 30 lat, lecz niestety do tej pory urząd nie chce przyśpieszyć jej realizacji. Głównym argumentem magistratu przeciwko tej trasie są jak zawsze pieniądze, szacowany koszt ok 200 mln zł to zdecydowanie za dużo dla budżetu miasta.  Patrząc jednak na niektóre inwestycje miejskie ostatnich lat, należy zadać pytanie, czy aby na pewno przeszkodą są właśnie pieniądze?

Warto też przypomnieć, że do tej pory nie ma jakiejkolwiek alternatywy dla ul. Strachocińskiej, która wiecznie stoi w korku. Planowane inwestycje jak dokończenie obwodnicy, czy budowa kolei aglomeracyjnej to kolejne 3-4 lata oczekiwania i niestety też nie dają pełnej gwarancji, że korki na naszych osiedlach się skończą.

Na grafice załaczonej do artykułu przedstawiamy pełne wyniki sondy. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali w niej swój głos, będzie to dla nas kolejny argument jaki przedstawimy niebawem UM Wrocławia starając się po raz kolejny przekonać urzędników do budowy Trasy Swojczyckiej.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *