21/09/2023
Inwestycje

Wniosek Zarządu Osiedla w sprawie montażu lustra przy wyjeździe z ul. Smoczej

Pismo Zarządu Osiedla z dn. 28.05.2015 w sprawie montażu lustra przy wyjeździe z ul. Smoczej na ul. Strachocińską w kierunku centrum. Pełna korepondencja dostępna poniżej:

Wydział Inżynierii Miejskiej

ul. G. Zapolskiej 2/4

50-032 Wrocław

                                    Rada Osiedla Strachocin – Swojczyce – Wojnów w imieniu mieszkańców oraz własnym zwraca się z wnioskiem o zamontowanie na skrzyżowaniu ul. Smoczej z ul. Strachocińską lustra, które umożliwi bezpieczne włączanie się do ruchu pojazdom wyjeżdżającym z ul. Smoczej w kierunku centrum w ul. Strachocińską.

Widoczność na tym skrzyżowaniu jest mocno ograniczona przez łuk drogi na tym odcinku, oraz pojazdy parkujące w zatoczce za ul. Smoczą w kierunku SP nr 53, dodatkowo utrudnia ją również obniżenie terenu ulicy Smoczej względem ul. Strachocińskiej.

Regularnie dochodzi tam do newralgicznych sytuacji, gdyż kierowcy pozbawieni dobrej widoczności często są zmuszeni włączając się do ruchu zajeżdżać drogę innym pojazdom. Prosimy o pilne i pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Z poważaniem

Mariusz Tokarz

Wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla

Strachocin-Swojczyce-Wojnów

Pismo – wersja PDF

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Jeden komentarz do “Wniosek Zarządu Osiedla w sprawie montażu lustra przy wyjeździe z ul. Smoczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *