21/09/2023
Inwestycje

Wiemy co dalej z kanalizacją na Swojczycach

W nawiązaniu do korespondencji jaką wysłaliśmy w czerwcu tego roku do MPWiK – Pismo w sprawie brakującej kanalizacji na Swojczycach – otrzymaliśmy w końcu pierwszą oficjalną odpowiedź w tej sprawie.

W miesiącu październiku pojawiło się na stronie UM Wrocławia Obwieszczenie Prezydenta w sprawie budowy kanalizacji na Swojczycach. 

W tym tygodniu przekazano nam informację, że inwestycja związana z budową sieci kanalizacyjnej na Swojczycach jest w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej, a jej realizacja planowana jest na lata 2019 – 2021. 

Sprawę monitorujemy na bieżąco, jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z MPWiK jak i UM Wrocławia i liczymy, że inwestycja tym razem dojdzie do skutku zgodnie z planowanymi terminami oraz będzie zrealizowana w zakresie o jaki od dawna wnioskowaliśmy, czyli obejmie cały obszar osiedla Swojczyce. Poniżej otrzymana korespondencja z UM Wrocławia:

Swojczyce – kanalizacja

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *