//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Wieczór wigilijny 2014

W czwartek, 18 grudnia odbył się wzruszający wieczór wigilijny, na którym gościliśmy wszystkich tych, którzy tego dnia pragnęli być razem.

Opłatek, kolęda, ciepła atmosfera, uścisk dłoni przyjaciela. I krzepiące, szczere życzenia. Aby nigdy nie zabrakło chleba, uśmiechu, zdrowia i przyjaciół w potrzebie. I te najważniejsze dla niektórych wypowiadana ze łzami nadziei: by znaleźć własny dom, gdy się go nie ma.

Wigilię uświetniły cudowne jasełka, które przygotowały dzieci z klasy 1a SP53 pod kierunkiem Agnieszki Chruściel. Bardzo dziękujemy Agnieszce, Dzieciom i Rodzicom za ogromne zaangażowanie.

Podczas wieczoru wystąpiła także część naszego osiedlowego zespołu wokalnego w koncercie kolęd, zaśpiewanych pięknie na głosy.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za gościnę, a Księdzu Leszkowi i Księdzu Jarosławowi za wspólną wigilijną zadumę i kolędowanie. Dziękujemy Joasi Niełacnej za piękne nastrojowe dekoracje i wystój salki. Piotr – dzięki za muzyczne wsparcie! Wszystkim pracowitym duszyczkom: za organizację i wykonanie, wsparcie, słowa otuchy, za malowane ręcznie anioły, które każdy nasz gość otrzymał na szczęście…

Wesołych Świąt!

ABY OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z WIECZORU WIGILIJNEGO KLIKNIJ W ZDJĘCIA

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *