//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

WBO 2020 – zaczynamy głosowanie na osiedlowe projekty!

Rada Osiedla udziela rekomendacji w WBO 2020 dwóm projektom naszej osiedlowej liderskiej rodziny! Czytajcie i głosujcie!

Już od dzisiaj możemy spełnić marzenia o zamknięciu dwóch cudownych inwestycji w osiedlowe Parki Swojczycki Park Czarna Woda i Park Strachociński Wrocław! Od godziny 8.00 możecie oddać DWA GŁOSY JEDNOCZEŚNIE:

🌿osiedlowy nr 9 Swojczycki Park Czarna Woda (etap III ostatni)

🌿ponadosiedlowy nr 297 „Psie Pole, Zakrzów Zgorzelisko i Strachocin łączy siły” na wykonanie toru saneczkowego na górce w Park Strachociński Wrocław (etap V i ostatni w tym parku)

Pamiętajcie, że nasza osiedlowa drużyna wygrała dla Was także Park Rekreacyjny Mikołowska Wrocław, który właśnie idzie do przetargu i cieszyć się nim będziemy już na wiosnę! Ponadto cieszymy się już chodnikami wzdłuż całego osiedla, Parkiem Kolumba i super placem zabaw przy Miłoszyckiej!

GŁOSUJ! Całą rodziną! Bo w końcu DZIECI MAJĄ GŁOS! Nasza osiedlowa rodzina WBO – to także TY!

Tylko wspólna mobilizacja jak w latach ubiegłych pozwoli nam wygrać i sprawić, aby nasze osiedla stały się jeszcze piękniejsze, każdy głos się liczy – wystarczy wejść na stronę: https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie-wbo-2020/ i wybrać projekty nr 9 i 297

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *