//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

WBO 2018 – znamy projekty na które będziemy głosować

Znamy wszystkie projekty z naszego osiedla, które zostały dopuszczone do głosowania w 2018 roku. Ponieważ od paru lat lokalni liderzy WBO współpracują na rzecz rozwoju naszego osiedla, wybierają wspólnie konkretne projekty, które wspierają i polecają do głosowania. Jak pamiętacie w ubiegłym roku Renata Piwko-Wolny wycofała własny projekt, na rzecz projektu Czarna Woda – II etap.  Strategia ta okazała się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ wszyscy mieszkańcy zostali zmobilizowani do wspierania głosami jednego dużego projektu. Projekt uzyskał dostateczną ilość głosów i pozyskał dofinansowanie.
W tym roku sytuacja powtarza się: lider Łukasz Bareja zdecydował się wycofać własny projekt nr 108 dotyczący Rewitalizacja Parku Magellana pomiędzy ulicami: Magellana, Chałupnicza, Vasco da Gamy we Wrocławiu na rzecz projektu nr 555 Park Rekreacyjny Mikołowska Strachocin-Swojczyce-Wojnów – etap nr 1 (ten który został wycofany w ubiegłym roku).

Liderzy po raz kolejny wykazali się dużą odpowiedzialnością i pracą zespołową na rzecz osiedla. Brawo Łukasz! Twój projekt będziemy wszyscy wspierać w 2019 – razem do celu! Ruszamy!

Zatem podajemy te projekty lokalne, które liderzy WBO oraz RO wspierają i rekomendują do głosowania. Taka strategia oraz Państwa solidarne głosowanie pozwoli na zwycięstwo!

Projekty rekomendowane przez liderów WBO:
Projekt duży do 750 000zł – nr 555 Park Rekreacyjny Mikołowska Strachocin-Swojczyce-Wojnów – etap nr 1
Projekt mały do 250 000zł – nr 460 Park Kolumba

Podajemy wszystkie projekty dopuszczone do głosowania: 
Projekt Łukasza Barej do 750 000zł – nr 108 Rewitalizacja Parku Magellana pomiędzy ulicami: Magellana, Chałupnicza, Vasco da Gamy we Wrocławiu (WYCOFANY PRZEZ LIDERA)
Projekt Renaty Piwko-Wolny do 750 000zł – nr 555 Park Rekreacyjny Mikołowska Strachocin-Swojczyce-Wojnów – etap nr 1 (REKOMENDOWANY)
Projekt  Daniela Werblińskiego do 250 000zł – nr 460 Park Kolumba (REKOMENDOWANY)
Projekt Jerzego Polichta do 250 000zł – nr 238 Bezpieczne Przejście” –oświetlenie sięgacza ul. Miłoszyckiej

 
Niestety na żadnym z etapów weryfikacji nie udało się zmienić decyzji urzędników, którzy nie dopuścili do głosowania dwóch projektów historycznych dotyczących naszego osiedla (rewitalizację schronu na Ludowej oraz powrót historycznego murala ze Smokiem)
Weryfikacji nie przeszedł także projekt zielonego łącznika pomiędzy ulicami Ubocze a Gitarową, parku kieszonkowego i budowy ronda.


Głosowanie rozpocznie się 14 września i trwać będzie do 1 października. Zasady, plakat i dalsze rekomendacje znajdziecie Państwo już z najbliższy weekend na naszym portalu i w komunikatach liderów. Zachęcamy do zapoznania się projektami.


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *