21/09/2023
WBO

WBO 2018 – czas start!

Niezbędnik #WBO2018

– zgłaszanie projektów 8.01 – 18.02
– suma środków przeznaczonych na realizację projektów w ramach WBO 2018 wynosi 25 mln PLN
– WBO na zabytki – 250 tys. zł
– zagłosujemy na 5 projektów – 2 ogólnomiejskie, 2 rejonowe i 1 dotyczący obiektów zabytkowych
– wyłączenie z WBO drobnych, bieżących zadań remontowych
– nowy, bardziej przejrzysty, formularz zgłaszania projektów
– opinie rad osiedli w formie uchwały publikowane na kartach projektów
– możliwa jawność liderów Czas rozpocząć nasze osiedlowe zmagania o wygraną w WBO 2018! 

Jak co roku, pragniemy wspierać liderów w tym procesie –  od napisania projektu aż do głosowania. Zapraszamy na osiedlowe konsultacje wszystkich zainteresowanych: mieszkańców, liderów i osoby, które chciałyby nauczyć się jak dobrze napisać projekt WBO. Konsultacje odbędą się w czwartek 11 stycznia w godzinach 18.30 do 20.00 na Swojczyckiej 118. Podczas spotkania ustalimy listę naszych osiedlowych priorytetów i uzgodnimy sposób promocji projektów. Odbędą się także warsztaty z pisania projektów, a wszystko to przy dobrej kawie i herbacie. Znajdzie się także pyszne ciacho, a dla dzieci warsztaty architektoniczne. Podczas spotkania ustalimy także kolejny termin konsultacji (na początek lutego).

Pamiętajcie Państwo, że jedność to siła i wygrana. Jeśli rozproszymy projekty, będzie nam trudniej. Pamiętajcie także o tym, że na lata 2018-2020 zaplanowanych jest parę inwestycji, których nie ma sensu powielać i ubierać w ramy WBO. Tego wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spotkania. Zaplanujmy to razem! 

W całym procesie wspierać Państwa będą nasi dotychczasowi Liderzy i wolontariusze, a warsztat poprowadzi Renata Piwko-Wolny, która jest członkiem Wrocławskiej Rada ds. Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy!

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *