VIII Jarmark św.Jacka – 04 wrzesień 2010!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców naszych osiedli na tegoroczny Jarmark św Jacka na Swojczycach – bawimy się w sobotę 4 września, czyli w pierwszy powakacyjny weekend od godziny 16.00 do północy.

Przy dobrej zabawie pożegnajmy wspólnie tegoroczne wakacje…

Firmy oraz osoby zainteresowane sponsoringiem i reklamą podczas festynu zapraszamy do współpracy. W zamian oferujemy przestrzeń reklamową podczas imprezy wraz z możliwością ustawienia stoiska, na którym mogą państwo prezentować swoją ofertę w związku z prowadzoną działalnością, jak również bezpłatną reklamę przez okres 12 miesięcy na naszym osiedlowym portalu pod adresem www.swojczyce.pl w dowolnej wskazanej przez państwa formie z możliwością bieżącej aktualizacji. Państwa logo będzie również umieszczane na wszelkich materiałach reklamowych takich jak gazetki, biuletyny, plakaty oraz inne publikowane przez Radę Osiedla Swojczyce – Strachocin – Wojnów.

Prosimy o kontakt: sekretariat@radaosiedla.wroclaw.pl

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *