//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Uwaga – zmiana organizacji ruchu Zagrodnicza/Włościańska/Osadnicza

Zarząd Osiedla informuje, że w związku z przebudową ulicy Zagrodniczej od dnia 6 marca nastąpi zmiana organizacji ruchu na niektórych ulicach naszego osiedla. 

Ulica Zagrodnicza: od 6-7 marca zostanie zamknięty wylot ulicy Zagrodniczej w kierunku ulicy Strachocińskiej. Wyjazd dla mieszkańców odbywać się będzie w kierunku ulicy Rolniczej->Narciarskiej->Strachocińskiej.

Ulica Osadnicza: 6 marca zostanie zamknięta połowa skrzyżowania z ulicą Zagrodniczą. Ruch kołowy i pieszy odbywać będzie normalnie, wyjazd dla ruchu kołowego odbywać się będzie w kierunku ulicy Rolniczej->Narciarskiej->Strachocińskiej.

Ulica Włościańska: od 10 marca nastąpi całkowite zamknięcie skrzyżowania Włościańska/Zagrodnicza. Na wniosek Zarządu Osiedla, na czas remontu Wykonawca zdemontuje słupki ograniczające w połowie wysokości ulicy i udrożni wyjazd w kierunku Strachocińskiej ( od strony restauracji Miki) i w kierunku Kołodziejskiej.

Bliższe informacje pod numerem 501 408 931.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *