21/09/2023
Inwestycje

Uwaga zmiana organizacji ruchu od 2 lipca 2016! Budowa ronda w ramach przebudowy ul. Miłoszyckiej

UWAGA! OD 2 LIPCA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W OBRĘBIE SWOJCZYCKA – MIŁOSZYCKA-LUDOWA-WILCZYCKA!

W związku z rozpoczęciem budowy ronda w ciągu ulicy Miłoszyckiej, w nocy z 1 na 2 lipca,  nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie ulicy Swojczyckiej, Miłoszyckiej, Ludowej i Wilczyckiej.
 
Zmiana zakłada ruch jednokierunkowy ulicą Swojczycka->Strachocińska na relacji Centrum miasta –Wojnów, oraz ruch jednokierunkowy z Wojnowa do Centrum miasta ulicami Wilczycką – Ludową – Swojczycką. 

Rozdzielenie potoków ruchu na dwa niezależne kierunki – w opinii Inwestora i Wykonawcy – spowoduje zminimalizowanie negatywnego oddziaływania realizacji inwestycji na ruch samochodowy. Zmiana będzie obowiązywać od 1 lipca do 30 września 2016.  Zarząd Osiedla pozytywnie zaopiniował zmiany.
Przystanek autobusu linii 115 (do centrum) usytuowany będzie w ciągu ulicy Ludowej (na odcinku pomiędzy Swojczycką a Miłoszycką). Nawierzchnia ulicy Ludowej została przystosowana do ruchu. 

Szczegółowa organizacja ruchu w plikach PDF poniżej:

1. Skanska – organizacja ruchu 1

2. Skanska – organizacja ruchu 2

3. Skanska – organizacja ruchu 3

4. Skanska – organizacja ruchu 4

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *