22/09/2023
InwestycjeKomunikacja

UWAGA! – ul. Miłoszycka od soboty 5.12 całkowicie zamknięta

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu zadania Przebudowa ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu od soboty 5 grudnia 2015r. planowane jest wyłączenie z ruchu tej ulicy na odcinku od Byczyńskiej do Ceglanej. Objazd odbywać się będzie ulicami Swojczycką i Mydlaną.

Stosownie do tej organizacji ruchu zmienia swoje trasy komunikacja miejska – autobusy linii 118 będą kursowały objazdem w obu kierunkach od skrzyżowania ulicy Miłoszyckiej i Mydlanej przez ulicę Mydlaną do ulicy Swojczyckiej z pominięciem ulicy Miłoszyckiej. Wszystkie kursy linii 118 będą kończyły swój bieg na pętli Wojnów do odwołania. 

Dojazd do pętli na Sępolnie możliwy będzie busem nr 718 odjeżdżającym z przystanku na skrzyżowaniu ul. Mydlanej z Miłoszycką, gdzie od soboty pojawi się też dodatkowy przystanek w kierunku Kowal. Szczegółowa organizacja ruchu MPK na załączonej poniżej mapce:

Kursy linii 115 zamiast przez ulicą Miłoszycką będą realizowane prosto ulicą Swojczycką z pominięciem przystanków „Ceglana” i „Miłoszycka”. Pominięte będą również przystanki na terenie zakładów Volvo na ten czas, aby usprawnić maksymalnie kursowanie komunikacji miejskiej w okresie prowadzonych prac.

Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie. Wszelkie ewentualne uwagi prosimy kierować na adres: sekretariat@radaosiedla.wroclaw.pl

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *