01/10/2023
AktualnościKomunikacja

UWAGA! Od 12 lutego zamknięcie ul. Wilczyckiej w Wilczycach

W związku z realizacją kontraktu pod nazwą: „WWW Widawa – przebudowa systemów zabezpieczenia przed powodzią, gm. Czernica, Długołęka, Wisznia Mała i Wrocław” firma Skanska, jako generalny wykonawca inwestycji informuje, że 12 lutego 2022 roku (sobota) zostanie wprowadzony Etap III Organizacji Ruchu Zastępczego.

Będzie on polegał m.in na zamknięciu drogi gminnej – ul. Wilczyckiej w Wilczycach (odcinek między mostami – od ul. Wilczyckiej na wysokości starego młyna do ul.Dworskiej).

Objazd zamkniętego odcinka możliwy będzie ul. Wilczycką na wprost – jadąc od strony Swojczyc – do ul. Rzecznej w Kiełczówku. Na trasie objazdu jest odpowiednie oznakowanie, prosimy więc zwracać uwagę na znaki i stosować się do nowej organizacji ruchu.

https://gmina.dlugoleka.pl/

Zamknięcie przewidywane jest na okres 8 – 10 tygodni i zależne jest od warunków pogodowych oraz gruntowo-wodnych (poziom wody rzeki Widawy).

7 - 2

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

4 komentarze do “UWAGA! Od 12 lutego zamknięcie ul. Wilczyckiej w Wilczycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *