01/10/2023
Inwestycje

UWAGA! Od 8.01.2021 rozpoczyna się przebudowa ul. Magellana

Szanowni Państwo

W ramach realizacji projektu przebudowy skrzyżowania ulic Magellana oraz Swojczyckiej – informujemy, że nastąpią utrudnienia w ruchu na drodze dojazdowej na teren osiedla Olimpia Port. Przebudowa będzie realizowana przez firmę WOMAK, generalnego inwestora i wykonawcę galerii handlowej SWOJA OLIMPIA. Prace mają potrwać od 8 stycznia do 31 maja 2021r. i zostały zaplanowane na dwa etapy:

Etap pierwszy – rozpocznie się w dniu 8 stycznia 2021 r. zostanie wtedy zablokowany lewy pas ruchu ulicy Magellana w kierunku ul. Swojczyckiej – odcinek ok 90m.

Ruch na ul. Magellana będzie jednokierunkowy, nie będzie możliwości wjazdu na osiedle od ul. Swojczyckiej, gdzie będą ustawione znaki zakazu skrętu. Będzie można tylko wyjechać z osiedla ul. Magellana, natomiast wjazd na osiedle kierowany będzie objazdem ul. Marca Polo od strony Mostów Chrobrego.

Szczegółowa mapa objazdu w załączniku

Po wykonaniu robót, które są objęte zamknięciem Etapu pierwszego (czas trwania ok 1,5-2m-ce) wprowadzony zostanie:

Etap drugi – zamknięcie prawego pasa ul. Magellana (przy jednoczesnym otwarciu do ruchu pasa lewego) – jednak układ objazdu nie ulegnie zmianie i nadal wjazd na teren osiedla będzie prowadzony ul. Marca Polo.

Na czas prowadzenia robót Wykonawca zwraca się z prośbą do mieszkańców oraz osób pracujących przy budowie Centrum, aby nie stawiali samochodów przy krawędzi jezdni na długości – od początku wjazdu z ul. Swojczyckiej na Magellana do pierwszego bloku.

Wszelkie informacje o postępie w pracach będą dodatkowo publikowane na profilu wykonawcy na FB: https://www.facebook.com/swojaolimpia

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *