21/09/2023
InwestycjeKomunikacja

Uwaga! Od 28 grudnia zmiana organizacji ruchu w związku z kolejnym etapem prac przy budowie ronda

UWAGA! Od najbliższej środy – 28 grudnia 2016 roku obowiązuje zmiana organizacji ruchu w relacji Swojczyce  >>> Strachocin

Jest to związane z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulicy Miłoszyckiej z ulicą Swojczycką. Ruch z centrum w kierunku Strachocina i Wojnowa będzie odbywał się w relacji: ul. Swojczycka >>> ul. Ludowa >>> ul.Miłoszycka >>> Rondo >>> Most Strachociński – dalej bez zmian.

Ulegną zmianie również trasy linii autobusowych 115, 118 oraz kursów linii nocnej 259. Autobusy ww. linii autobusowych jadące w kierunku Strachocina i Wojnowa zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Swojczyckiej i Ludowej przez ulicę Ludową i Miłoszycką do Ronda.

Obecny przystanek autobusowy „Swojczyce” w kierunku Strachocina i Wojnowa zlokalizowany na ulicy Swojczyckiej pomiędzy ulicą Ludową i Miłoszycką zostanie przeniesiony w tymczasową lokalizację na ulicę Miłoszycką w pobliżu skrzyzowania z ulicą Ludową. 

Zmiany te wiążą się m.in z koniecznością przeprowadzenia prac przy rurociągu tłocznym na ul. Swojczyckiej, co spowoduje wyłączenie ul. Swojczyckiej z ruchu na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Ludową a skrzyżowaniem z ul. Miłoszycką i Chałupniczą. Prace na skrzyżowaniu Swojczyckiej i Miłoszyckiej będą trwały trzy, cztery tygodnie. Mają się zakończyć jeszcze w styczniu.

Organizacja ruchu w kierunku centrum pozostaje bez zmian i będzie odbywać się nadal przez ul. Wilczycką i Ludową. Przepraszamy za utrudnienia.

Czytaj więcej: Artykuł w Gazecie Wrocławskiej


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *