//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Uwaga! Od 13.06 duże zmiany w ruchu na ul. Kowalskiej…

W związku z budową kanalizacji na osiedlu Kowale konieczne staje się od soboty 13 czerwca wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Kowalskiej – pierwszy etap to ograniczenie ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Czajczą do skrzyżowania z ul. Olsztyńską.

Następne etapy przewidują ograniczenia na odcinkach od ul. Chłopskiej do ul. Lechitów, a następnie od ul. Lechitów do końca ulicy na wysokości zakładów 3M. Ruch na odcinkach, na których będą aktualnie prowadzone prace będzie się odbywał w kierunku centrum Korona, utrudnienia potrwają co najmniej do końca sierpnia.

W pierwszym etapie od 13.06 samochody osobowe oraz autobusy linii 118 jadące w kierunku Swojczyc i Wojnowa zostaną skierowane objazdem od ulicy Toruńskiej przez ulicę Kwidzyńską i Działdowską. Ciężarówki do 15 ton pojadą przez ul. Brucknera, Kochanowskiego, pl. Grunwaldzki, Curie-Skłodowskiej, Mickiewicza i Swojczycką, a tiry ważące ponad 15 ton – przez Brucknera, Kochanowskiego, plac Grunwaldzki, Piastowską, Sienkiewicza, Wyszyńskiego, Traugutta, Krakowską, Opolską do wschodniej obwodnicy Wrocławia. 

O wszelkich zmianach dotyczących tras objazdów będziemy Państwa na bieżąco informować.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *