//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

UWAGA! Korekta rozkładu jazdy pociągów od 21 października

W niedzielę, 21 października, wchodzi w życie korekta sezonowa kolejowych rozkładów jazdy – zaczyna obowiązywać rozkład PRZEDZIMIE 2018. Ze względu na kończący się sezon prac budowlanych, na liniach odnotować można stosunkowo mało odchyleń w stosunku do założeń przyjętych w rozkładzie rocznym. Na linii D7 pociągi będą kursowały bez większych zmian w stosunku do dotychczas obowiązującego rozkładu – mimo to prosimy zapoznać się dokładnie z aktualnym rozkładem.

NOWY ROZKŁAD JAZDY – LINK

Przypominamy również, że z dniem 9 grudnia, czyli wraz z wprowadzeniem nowego rozkładu na rok 2019 nasza linia D7 na odcinku Wrocław Wojnów – Dworzec Główny zostaje zawieszona ze względu na planowany remont linii kolejowej 292 na odcinku Sołtysowice – Jelcz Laskowice. Pociągi wrócą na swoją trasę i nasze osiedla od grudnia 2019 roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące remontu, zakresu prac i dokładnych terminów realizacji inwestycji przedstawimy Państwu niebawem.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *