//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

UWAGA! Badania opinii społecznej dotyczące rozkładu jazdy pociągów na okres 2022/2023

Urząd Marszałkowski oraz Koleje Dolnośląskie zapraszają do wzięcia udziału w badaniu opinii społecznej dotyczącej rozkładu jazdy pociągów, który obowiązywał będzie od 11 grudnia 2022 roku.

Zgłoszenia wszelkich propozycji dotyczących połączeń kolejowych, w tym szczególnie na naszej linii L 292 relacji Jelcz Laskowice – Dworzec Główny można wysyłać od 14 do 20 lutego.

Wnioski, uwagi i sugestie należy przesyłać na specjalnie do tego celu przygotowanym formularzu, na adres e-mail:

kontakt.koleje@dolnyslask.pl

Formularz dostępny jest do pobrania pod poniższym linkiem:

W tytule e-maila prosimy napisać „Badanie opinii społecznej RJP /2023”.

Przypominamy o konieczności podpisania „zgody na przetwarzanie danych osobowych…” zgodnie z treścią umieszczoną w formularzu. Bez tej zgody uwagi i sugestie nie będą mogły być rozpatrzone.


Z uwagi na terminarz prac nad przygotowaniem oferty oraz konstrukcją rocznego rozkładu jazdy pociągów 2022/2023, formularze nadesłane po wyżej wskazanym terminie nie będą mogły być rozpatrzone w ramach badania opinii społecznej.

Z uwagi na procedury związane z przygotowaniem rozkładu jazdy, czas oczekiwania na odpowiedź przekroczy zwyczajowy, miesięczny termin. Zapewniamy jednak, że każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone, a odpowiedź na nie zostanie przesłana do Państwa e-mailem.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: Koleje Dolnośląskie

Zapraszamy do aktywnego udziału!

6 - 1

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *