//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

UWAGA! Akcja protestacyjna 9 i 11 marca!

Komunikat organizatorów protestu. 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji protestacyjnej, która odbędzie się w środę 9 marca w godzinach 6.30 do 8.30 (w miejscu rondo Łany) oraz w piątek 11 marca w godzinach 14.30 do 16.30 (w miejscu Mosty Chrobrego). Prosimy o Waszą obecność.

Jeżeli masz dosyć życia w hardKORKU – przyłącz się i zaprotestuj razem z nami! W dniu 9 i 11 marca, mieszkańcy osiedli Strachocin-Swojczyce-Wojnów oraz Kowale, zaprotestują przeciwko permanentnej komunikacyjnej izolacji wschodniego Wrocławia oraz ościennych gmin.
Od lat żyjemy bez sprawnego systemu komunikacji publicznej, bez alternatywnej drogi dojazdu do pracy, szkoły, do domu. Tracimy w hardKORKU 4 godziny dziennie, tracimy swój czas, pieniądze, zdrowie. Nasze prośby – kierowane do magistratu – o skuteczne rozwiązania pozostają bez należytego odzewu. Płacimy takie same podatki jak pozostali wrocławianie, a zostaliśmy zepchnięci na margines miasta. Jesteśmy zmęczeni hardKORKIEM! Chcemy odzyskać kontrolę nad naszym czasem i życiem. Mamy dość porannego stresu i popołudniowej frustracji!

Przyłączcie się i  zamanifestujcie razem z nami!
W środę 9 marca dołącz do nas w dwóch miejscach: na  rondzie wylotowym Wrocław/Łany i na styku ulic Wilczyckiej i Strachocińskiej o godzinie 6.30 rano.
Protest  ma charakter ostrzegawczy dla włodarzy Wrocławia, Czernicy, Siechnic i Długołęki oraz władz województwa! DlaCzego nie potraficie się porozumieć w fundamentalnych sprawach jakim jest dobro mieszkańców? Dlaczego skazujecie wschodni Wrocław na izolację? Mieszkańcy Czernicy, Długołęki i Siechnic oraz innych zakorkowanych wrocławskich osiedli! Dołączcie do nas 9 i 11 marca i zamanifestujcie! To nasz wspólny interes!

Protestujemy przeciwko ignorancji władz miasta! Interesują nas systemowe, skuteczne rozwiązania!

Nasz wspólny protest rozpocznie się w środę,  w dwóch miejscach: na  rondzie wylotowym Wrocław/Łany oraz  na styku ulic Wilczyckiej i Strachocińskiej o godzinie 6.30 rano. 

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *