//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Urzędnicy nie chcą wjazdu na myjnię „Nikita” z ul. Strachocińskiej

Otrzymaliśmy odpowiedź ze ZDiUM w sprawie wjazdu na myjnię „Nikita” – niestety Urząd Miejski nadal podtrzymuje swoją negatywną opinię dla wykonania wjazdu z ul. Strachocińskiej.

Przypomnijmy, że takie rozwiązanie w pełni zadowoliłoby mieszkańców ul. Mikołowskiej i Mysłowickiej, którzy obecnie mocno odczuwają wzmożony ruch samochodowy klientów myjni. Dodatkowo kilka dni temu na tym terenie pojawił się nowy paczkomat również generujący ruch – Nowy paczkomat już jest... Warto też dodać, że właściciel myjni od początku deklaruje chęć partycypacji w kosztach wykonania bezpośredniego wjazdu z ul. Strachocińskiej, niestety ten argument również nie przekonuje UM.

Odpowiedź ZDiUM w sprawie wjazdu na myjnię „Nikita”

Będziemy mimo to sprawę kontynuować, ponieważ od początku uważamy, że dojazd z ul. Mysłowickiej był dużym błędem urzędników ze szkodą dla mieszkańców naszego osiedla. Nie pozostaje nam nic innego jak prosić ponownie mieszkańców ul. Mikołowskiej i Mysłowickiej o wspólną interwencję w tej sprawie.

W związku z tym prosimy zainteresowane osoby o kontakt z Zarządem Osiedla w najbliższy czwartek 26 stycznia w Radzie Osiedla przy ul. Swojczyckiej 118 w godz. 19.00 – 20.00 lub telefonicznie pod numerem 661-308-837.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *