//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Tymczasowy Most Strachociński już otwarty!

W związku z otwarciem mostu tymczasowego zwróciliśmy się w dniu 4 listopada o asystę Policji i Straży Miejskiej oraz firmy Skanska. Pierwsze przejazdy mostem rodzą nasze obawy o kłopoty – szczególnie na styku Strachocińska / Wilczycka w stronę miasta. 

Prosimy o zachowanie jak najwyższej ostrożności. 

Komenda Miejska Policji 
Straż Miejska 
Skanska SA

Dotyczy wprowadzania nowej organizacji ruchu zastępczego Most Strachociński 7-13 listopada.  Szanowni Państwo, 
Zarząd Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów zwraca się z pilną prośbą o asystę Policji i Straży Miejskiej podczas wprowadzania organizacji ruchu zastępczego w rejonie Mostu Strachocińskiego.  Firma Skanska planuje – w dniach 7 i 8 listopada i uruchomienie przeprawy tymczasowej Mostu Strachcińskiego. Wzmożonych kłopotów komunikacyjnych spodziewamy się od poniedziałku 9 listopada. 
Szczególnie uczulamy Państwa na godzinny rannego i popołudniowego szczytu w dniach 9-13 listopada, w godzinach 6.00 – 10.00 oraz 14.00 – 18.00. Uważamy, że asysta Policji jest niezbędna, ponieważ w rejonie tym tworzą się wielokilometrowe korki –  nawet bez dodatkowych utrudnień. Dodatkowo, rejon styku Strachocińska/Wilczycka jest miejscem włączania się ogromnej ilości pojazdów ze strony ulicy Wilczyckiej, co przy zmianach w organizacji ruchu spiętrzy problem.
Wnosimy także o stałe, dodatkowe kontrole na ulicy Strachocińskiej pod kątem zakazu wjazdu dla pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 15t. 

Z poważaniem 
Renata Piwko-Wolny 
Strachocin-Swojczyce-Wojnów 

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *