Rada Osiedla VII kadencji na lata 2017-2021

Statutowe władze osiedla Strachocin – Swojczyce – Wojnów VII kadencji na lata 2017 – 2021

Przewodniczący Rady – Tadeusz Reder – tadeusz.reder@osiedla.wroclaw.pl

Wiceprzewodniczący Rady – Mariusz Tokarz – mariusz.tokarz@osiedla.wroclaw.pl


Zarząd Osiedla

Przewodnicząca Zarządu Osiedla – Renata Piwko Wolny – renata.piwko@osiedla.wroclaw.pl

Wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla – Jarosław Pasierski – jaroslaw.pasierski@osiedla.wroclaw.pl

Sekretarz Osiedla – Teresa Maria Nowak – teresa.nowak@osiedla.wroclaw.pl

Skarbnik Osiedla – Anna Kąkalec – anna.kakalec@osiedla.wroclaw.pl

Członek Zarządu Osiedla – Rafał Pietrzak – rafal.pietrzak@osiedla.wroclaw.pl


Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Komisji – Michał Torz – michal.torz@osiedla.wroclaw.pl

Członek Komisji – Agnieszka Chruściel – agnieszka.chrusciel@osiedla.wroclaw.pl

Członek Komisji – Beata Skorupa – beata.skorupa@osiedla.wroclaw.pl


Radni

Renata Berdowicz – renata.berdowicz@osiedla.wroclaw.pl

Krystyna Dziedoszycka – krystyna.dziedoszycka@osiedla.wroclaw.pl

Stanisław Piątek – stanislaw.piatek@osiedla.wroclaw.pl

Jolanta Skowrońska – jolanta.skowronska@osiedla.wroclaw.pl

Łukasz Tracz – lukasz.tracz@osiedla.wroclaw.pl


Komisja Bezpieczeństwa

Przewodnicząca Komisji – Jolanta Skowrońska

Członek Komisji – Krystyna Dziedoszycka

Członek Komisji – Łukasz Tracz


Komisja Architektury i infrastruktury

Michał Torz

Renata Piwko Wolny

Mariusz Tokarz

Jarosław Pasierski

Rafał Pietrzak

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

One thought on “Rada Osiedla VII kadencji na lata 2017-2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.