Rada Osiedla VI kadencji na lata 2013 – 2017

Statutowe władze osiedla Strachocin – Swojczyce – Wojnów

Przewodniczący Rady Osiedla – Makuch Grzegorz – grzegorz.makuch@radaosiedla.wroclaw.pl

Wiceprzewodniczący Rady Osiedla – Reder Tadeusz – tadeusz.reder@radaosiedla.wroclaw.pl

Wiceprzewodniczący Rady Osiedla – ś.p. Faligowski Roman (1947 – 2015)

Zarząd Osiedla

Piwko – Wolny Renata – Przewodniczący Zarządu Osiedla – renata.piwko@radaosiedla.wroclaw.pl

Tokarz Mariusz – Wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla – mariusz.tokarz@radaosiedla.wroclaw.pl

Skorupa Beata – Skarbnik Osiedla – beata.skorupa@radaosiedla.wroclaw.pl

Nowak Teresa Maria – Sekretarz Zarządu – teresa.nowak@radaosiedla.wroclaw.pl

Chołodecka Laura – Członek Zarządu Osiedla – laura.cholodecka@radaosiedla.wroclaw.pl

Komisja Rewizyjna

Pasierski Jarosław – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – jaroslaw.pasierski@radaosiedla.wroclaw.pl

Jastrzębska Beata – Członek Komisji Rewizyjnej – beata.jastrzebska@radaosiedla.wroclaw.pl

Skowrońska Jolanta – Członek Komisji Rewizyjnej – jolanta.skowronska@radaosiedla.wroclaw.pl

Radni

Chruściel Agnieszka – agnieszka.chrusciel@radaosiedla.wroclaw.pl

Berdowicz Renata – renata.berdowicz@radaosiedla.wroclaw.pl

Skowrońska Karolina – karolina.skowronska@radaosiedla.wroclaw.pl

Pelc Mieczysław – mieczyslaw.pelc@radaosiedla.wroclaw.pl 

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.