//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Przychodnia zdrowia informuje o nowym mobilnym punkcie pobrań – testy Covid-19

Na prośbę Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów (OPIL) przy ul. Strachocińskiej 84 przekazujemy informację o nowym mobilnym punkcie pobrań dla osób, które otrzymały skierowanie na test Covid-19.

Nowy punkt został uruchomiony kilka dni temu na parkingu sklepu ALDI przy ul. Jana Długosza, róg ul. Boya – Żeleńskiego i jest dedykowany dla mieszkańców rejonu Psiego Pola, w tym z rejonu osiedli Strachocin – Swojczyce – Wojnów.

Do punktu można się udać bez względu na to do jakiej innej placówki dostaliśmy skierowanie z systemu, ważny jest tylko 8 – cyfrowy numer zlecenia jaki otrzymaliśmy od lekarza w przypadku skierowania na test.

Z informacji od innych pacjentów wiadomo, że w wielu punktach pobrań ze względu na obecną skalę epidemii tworzą się nawet kilku godzinne kolejki, co jest szczególnie uciążliwe biorąc pod uwagę pogodę za oknami. W punkcie przy ul. Długosza na chwilę obecną kolejek nie ma.

Więcej informacji o zasadach i mobilnych punktach pobrań znajdą Państwo na stronie: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran

2 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *