//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Przebudowa ulicy Zagrodniczej

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 24 lutego, rozpoczyna się nowa inwestycja drogowa – przebudowa ul. Zagrodniczej.

Oznacza to, że kolejna osiedlowa ulica nabierze należnego jej uroku i przywrócona zostanie jej pełna funkcjonalność. Oznacza to także – już w najbliższym czasie – zmiany w ruchu pieszym i kołowym dla mieszkańców ulic Zagrodniczej, Włościańskiej, Rolniczej, Mikołowskiej oraz Osadniczej. Zarówno ZIM Wrocław, jak i przedstawiciel Wykonawcy zapewniają, że dołożą starań, aby uciążliwość związana z przebudową była minimalna.
Pierwszym etapem inwestycji jest przebudowa wpustów, zatem już od poniedziałku należy liczyć się z tym rejonie z przewężeniami, obecnością sprzętu ciężkiego a także ekip budowlanych.  

W ciągu najbliższych dni poinformujemy Państwa jak będzie wyglądał dokładny grafik robót prowadzonych do 31 lipca 2014 roku (jest to planowany termin zakończenia inwestycji).

Rada Osiedla bardzo prosi mieszkańców dalszych rejonów Strachocina, Wojnowa oraz miejscowości w gm. Czernica, aby od poniedziałku nie obierać osi ulic Rolnicza-Zagrodnicza-Mikołowska jako tzw. „objazdu” ul. Strachocińskiej podczas porannego i popołudniowego szczytu. Unikniemy wtedy wszyscy chaosu, uciążliwości i dodatkowej eskalacji korków. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Inwestycja obejmuje m.in. : wykonanie jezdni o szerokości 4.5m, jednostronny chodnik po stronie numerów parzystych z kostki betonowej, budowę zjazdów na posesje, korekty wysokościowe i geometryczne odcinków drogi na skrzyżowaniach z ul. Strachocińską, Włościańską, Mikołowską i Osadniczą, odwodnienie i organizację ruchu docelowego…


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *