//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Przebudowa ul. Miłoszyckiej coraz bliżej…

Po prawie dwuletniej walce radnych ze Swojczyc udało się w końcu doprowadzić do rozpoczęcia prac mających na celu całkowitą przebudowę ul. Miłoszyckiej jak również budowę sieci kanalizacyjnej na osiedlu Swojczyce. W miesiącu czerwcu spółka Wrocławskie Inwestycje rozpoczęła procedury niezbędne do realizacji zadania związanego z przebudową ul. Miłoszyckiej.

Etap I to przetarg na  opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego przy realizacji robót budowlanych.

Realizacja projektu po zakończeniu procedur przygotowawczych i wyłonieniu wykonawców planowana jest na lata 2012-2013, w ramach projektu zostanie wykonana m.in : budowa jezdni dwupasmowej o szerokości 7m, skrzyżowań, ścieżki rowerowej, zatok autobusowych oraz chodników, budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Swojczycka/Miłoszycka/Chałupnicza, budowa sieci kanalizacyjnej, oraz niezbędnej infrastruktury drogowej w tym sygnalizacji świetlnej. 

Szczegółowa dokumentacja dotycząca planowanej inwestycji dostępna jest na stronie „Wrocławskie Inwestycje”.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *