//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Protest – podziękowania

Rady Osiedli Strachocin-Swojczyce-Wojnów i Kowale oraz Organizatorzy dzisiejszej manifestacji, składają gorące  podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w dzisiejszym proteście. W wydarzeniu, zlokalizowanym w dwóch miejscach naszych osiedli (na ulicy Swojczyckiej i Kowalskiej),  udział wzięło około 250 osób.  Dziękujemy za merytoryczny i kulturalny przebieg manifestacji.

Naszym celem było zwrócenie uwagi na olbrzymie problemy inwestycyjne i komunikacyjne w północno-wschodnich rejonach miasta oraz w gminach ościennych: Długołęka i Czernica.Doskwiera nam brak systemowego podejścia do naszych problemów i niezrozumiałe spowolnienie w inwestycjach na wschodzie Wrocławia, zarówno tych kluczowych jak i w mniejszych lokalnych działaniach.

Wyrazy solidarności odebraliśmy od mieszkańców gminy Czernica i Długołęka. Od dziś to nasz wspólny cel i wspólnie z mieszkańcami tych gmin będziemy dążyć do realizacji naszych postulatów.

Szczególne podziękowania kierujemy do kierowców, którzy okazywali nam maksimum wyrozumiałości oraz solidarność. Przepraszamy, że na chwilę utknęliście w korkach, ale zrobiliśmy wszystko, aby Wasz powrót do domu był jak najmniej uciążliwy. Szeroka akcja informacyjna, zarówno lokalna jak i w mediach, pozwoliła nam na minimalizację korków tworzących się w czasie manifestacji.

Bardzo dziękujemy mediom i dziennikarzom, którzy okazali wielkie zainteresowanie naszymi problemami, szeroko komentowali naszą akcję i przyczynili się do jej nagłośnienia. Mamy nadzieję, że także dzięki Wam, nasz głos usłyszą włodarze miasta.  Podziękowania składamy także na ręce służ mundurowym,  za sprawne kierowanie ruchem i zabezpieczenie manifestacji. Co dalej? Oczywiście to nie jest koniec, a zaledwie początek. Zapraszamy władze miasta do rzeczowego dialogu. Mamy swoje cele i będziemy dążyć do ich realizacji wszelkimi sposobami.

Czekamy na Was na Strachocinie, Wojnowie, Swojczycach i Kowalach. Uprzedzamy, że dojechać do nas w godzinach szczytu jest baaaardzo trudno. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *