01/10/2023
Aktualności

Polowania w Lesie Strachocińskim

Zarząd Osiedla informuje, że w ostatnich dniach wpłynęły zgłoszenia od mieszkańców o odbywających się w Lesie Strachocińskim polowaniach i odstrzałach zwierząt, o których nie mieliśmy żadnej wiedzy. Uwagi mieszkańców dotyczyły niedostatecznego oznakowanie terenu przez myśliwych, na którym trwały działania Związku Łowieckiego.

W związku z tym, Zarząd skontaktował się w trybie natychmiastowym z kołem łowieckim operującym na terenie Lasu Strachocińskiego. Wysłuchano wyjaśnień, przekazano uwagi mieszkańców i umówione zostało spotkanie, na którym ma zostać wypracowane forma powiadamiania Rady Osiedla i mieszkańców o planowanych polowaniach.
Jednocześnie Zarząd Osiedla prosi mieszkańców o dużą ostrożność podczas spacerów i rekreacji na terenie Lasu Strachocińskiego. Jeśli macie Państwo uwagi i zastrzeżenia, które moglibyśmy poruszyć podczas spotkania z kołem łowieckim prosimy o informacje na maila : sekretariat@radaosiedla.wroclaw.pl lub pod telefonem do Renaty Piwko-Wolny 501 408 931

Prosimy o udostępniania tej wiadomości.

Więcej informacji na ten temat pojawi się natychmiast po spotkaniu. Uwagi można wpisywać także w komentarzach w tym wątku.


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *