01/10/2023
Komunikacja miejska

Pismo w sprawie zmian na liniach 715 i 118

W nawiązaniu do naszych wcześniejszych rozmów z Wydziałem Transportu w sprawie uruchomienia linii szczytowej nr 715 wysłaliśmy pismo do WTR w kwestii ewentualnej zmiany trasy tej linii jak w naszej pierwotnej propozycji przez ul. Monte Cassino, Spółdzielczą i Dembowskiego w obu kierunkach.

Nadal uważamy, że taki przebieg trasy zapewni dojazd wielu mieszkańcom do położonych w rejonie tych ulic szkół, przedszkoli, placówek służby zdrowia i innych z których muszą obecnie korzystać.

W wysłanej korespondencji przypomnieliśmy również o konieczności zmian na linii 118, które również już były przez nas wielokrotnie zgłaszane, w tym m.in.: korekta trasy, zwiększenie częstotliwości, bardziej wyraźny podział kursów do Wojnowa i Sępolna przez wprowadzenie innej numeracji ułatwiającej identyfikację tych kursów (118W, 118S, ewentualnie osobne numery linii). Obecnie szczególnie nowi mieszkańcy naszych osiedli oraz osoby starsze mają z tym problem i często zgłaszają to w rozmowach z Radą Osiedla.

Pismo do WTR – Linia 715 i 118

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Jeden komentarz do “Pismo w sprawie zmian na liniach 715 i 118

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *