Pismo w sprawie przedłużenia funkcjonowania osiedlowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej

Zapewne pamiętacie Państwo z jakim trudem utrzymaliśmy 5 lat temu osiedlową filię miejskiej biblioteki publicznej. W sprawę zaangażowani byli lokalni aktywiści, Rada Osiedla i mieszkańcy. Pod petycją z roku 2011, autorstwa aktywistów z Grupy z Pasją, podpisało się wtedy ponad tysiąc osób. W maju bieżącego roku kończy się okres 5-letniego najmu, dlatego już w lutym zadaliśmy pytanie Dyrekcji MBP we Wrocławiu o przedłużenie umowy. Wrocław 15 lutego 2017r.
Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu
Dyrektor Andrzej Ociepa
Zastępca Dyrektora ds. merytorycznych Jolanta Słowik
Szanowni Państwo,
Za parę miesięcy zbliża się termin zakończenia umowy pomiędzy MPB we Wrocławiu a firmą Asco, dotycząca lokalu przy ulicy Strachocińskiej 88 (filia nr 31). 

Zarząd Osiedla zwraca się z prośbą o odpowiedź na pytanie: kiedy Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu podpisze kontynuację umowy na ten lokal?
Prosimy także o informację, na jaki okres zostanie zawarta nowa umowa. 
Filia nr 31 jest istotnym elementem osiedlowego życia kulturalnego, dlatego  Zarząd Osiedla jest żywo zainteresowany wynegocjowaniem nowego kontraktu z firmą Asco na wynajem lokalu.
Zarząd Osiedla jest także gotowy – w razie konieczności – na wspierania Państwa negocjacji. 
Z poważaniem 

Renata Piwko-Wolny 
Przewodnicząca Zarządu Osiedla 
Strachocin-Swojczyce-Wojnów 

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *