22/09/2023
InwestycjeKomunikacja

Pismo do WIM w sprawie progów zwalniających na ul. Miłoszyckiej

Wysłaliśmy do Wydziału Inżynierii Miejskiej pismo z prośbą o montaż progów zwalniających na ul. Miłoszyckiej na wysokości posesji nr 65 i 75. Od czasu zakończenia remontu ulicy regularnie otrzymujemy informacje od mieszkańców na temat brawurowej jazdy niektórych kierowców na odcinku od skrzyżowania z ul. Byczyńską w kierunku Kowal. Z własnych obserwacji oraz informacji od patroli Policji i Straży Miejskiej stwierdzamy, że również kierowcy samochodów ciężarowych  nie dość, że ignorują zakazy dotyczące tonażu to również nie stosują się do ograniczeń prędkości jaka obowiązuje na ul. Miłoszyckiej.

Wniosek o montaż progów już w miesiącu styczniu do UM zgłosiła Straż Miejska. Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się szybko doprowadzić do poprawienia obecnej sytuacji, oczywiście nadal w miarę możliwości będą pojawiać się tam patrole Policji oraz Inspekcji Transportu Drogowego. W linku poniżej pełna treść korespondencji:

Pismo do WIM – progi Miłoszycka

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *