22/09/2023
Inwestycje

Pismo do DZMiUW remontu korony wału Tatarakowa-Tama

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu
Inspektorat we Wrocławiu
ul. Matejki 6  Wrocław

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do prowadzonej korespondencji  (Znak sprawy W/I.Wr – ME- 4213/186/13) w sprawie fragmentu wału przeciwpowodziowego „Wojnów P” we Wrocławiu zwracamy się ponownie z zapytaniem o podjęte przez Państwa działania mające na celu naprawę korony przedmiotowego obwałowania.
Przede wszystkim prosimy o informację czy zostaną pozyskane i zarezerwowane na ten cel środki finansowe w nadchodzącym roku 2015.

Informujemy, że zakończyła się budowa drogi technicznej na Grobli Janowicko Swojczyckiej w ramach programu modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego warunkującej w istotnym stopniu przeprowadzenie prac remontowych fragmentu korony wału „Wojnów P”
W perspektywie rozpoczynającej się przebudowy kanału przeciwpowodziowego Odra – Widawa  obawiamy się dodatkowego, negatywnego wpływu tej inwestycji na i tak fatalną kondycję korony przedmiotowego wału. Prosimy o podjęcie przez Państwa skutecznych działań mających na celu odpowiednie wzmocnienie obwałowania.

Z poważaniem

Jarosław Pasierski
Komisja Architektury i Infrastruktury
Rady Osiedla Strachocin – Swojczyce – Wojnów


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *