Piknik osiedlowy na Swojczycach za nami – fotorelacja

Kolejny w tym roku piknik za nami – tym razem na Swojczycach. Aby obejrzeć fotorelację – kliknij w zdjęcia. 

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za wspólną zabawę podczas pikniku! Kto nie był – niech żałuje, bo było świetnie! Bawiliśmy się razem od 15.00 do 23.00, a pogoda dopisała. 

Wszystkie atrakcje mieliśmy dla Was za darmo, a każde dziecko które brało udział w zabawach i konkursach otrzymało upominki i nagrody. Do dmuchańców i malowania buziek tworzyły się kolejki, a konkursy plastyczne i malowanie na materiałach z recyklingu wywołało entuzjazm nie tylko u maluchów 🙂  

Z dużym zainteresowaniem spotkały się pokazy i warsztaty z robotyki, a wielka czerwona budka telefoniczna była oblegana i masowo przytulana. Podczas pikniku liderzy WBO prezentowali postęp prac ubiegłorocznych projektów, i zachęcali do głosowania na tegoroczne pomysły. Wspólne pieczenie kiełbasek i ziemniaczków trwało aż do 23! A na deser – każdy otrzymał pysznego lukrowanego pączka z toffi i różą! W kilku setach wystąpił gitarzysta Marek Folga, brawurowo wykonujący na żywo standardy muzyki filmowej, rockowej i jazzowej. Muzycznej reszty dopełnił DJ Waldek, a wieczorem zabrzmiała Autobiografia Perfektu podczas karaoke!

Dziękujemy i do zobaczenia podczas kolejnego pikniku!

Projekt zrealizowano przy nieocenionym wsparciu sponsorów i Partnerów: firmy Garde, Szkoły Językowej YES’t, Klubu Robotów, harcerzy i Stowarzyszeniu Grupa z Pasją.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *