//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Ostatni rok najwyższych dopłat do wymiany pieca

Nawet 15 tys. złotych – tyle można otrzymać w 2021 r. na wymianę pieca w ramach programu KAWKA Plus. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż to ostatni rok z maksymalną kwotą dotacji. W kolejnych latach dopłata od miasta będzie coraz niższa.

Ciągle zachęcamy wrocławian do pozbywania się trujących pieców, ale mamy świadomość kosztów, dlatego Wrocław daje swoim mieszkańcom możliwość wymiany pieca bez wkładu własnego. Program KAWKA plus i Termo KAWKA to prawie 20 tys. zł na wymianę pieca i drewnianych okien. Nie warto jednak zwlekać z decyzją, gdyż to ostatni rok z tak wysoką dopłatą od miasta – informuje Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju UMW.

Z wszystkimi pytaniami można się zwrócić do doradców energetycznych Urzędu Miasta Wrocławia pod numerem telefonu 71 799 6 799 lub email: zmienpiec@um.wroc.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej zmienpiec.pl, gdzie zawarte są informacje o możliwościach wsparcia w procesie wymiany pieca. Strona prowadzona jest przez Urząd Miasta Wrocławia.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *