//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Ogromny sukces projektów WBO 2014 autorstwa naszych mieszkańców!

Prawdziwy sukces projektów do WBO 2014, stworzonych przez naszych mieszkańców! Aż trzy (z siedmiu) projekty, zostaną zrealizowane przez Miasto w roku 2014! Ich łączna wartość to 3 x po 500 000zł !

W głosowaniu w przedziale projektów do 500 000zł laur zwycięstwa zdobyły: – projekt 67 autorstwa Izy Folgi, na budowę pierwszego placu zabaw dla dzieci na Swojczycach, przy ulicy Miłoszyskiej;
– projekt 253 autorstwa Rafała Pietrzaka, na budowę brakujących chodników wzdłuż ulic Swojczyckiej i Strachocińskiej, oraz na budowę przejść dla pieszych;
– projekt 388 autorstwa Renaty Piwko-Wolny i Beaty Skorupy, na kompleksową rewitalizację parku przy ulicy Włościańskiej, z budową placu zabaw, sceny plenerowej z zadaszeniem, oświetleniem, rewitalizacją zieleni.

Ogromny sukces odniósł także projekt 394, w kategorii dużych projektów o wartości  do 1 500 000zł na budowę Domu Kultury. Otrzymał REWELACYJNY wynik, i zdobył aż 2 200 Państwa głosów!! Nie jest to zwycięstwo w skali miasta (bo pułap wygranej w tej kategorii  wynosił minimum 4800 głosów), ale w naszej małej lokalnej skali to prawdziwe osiągnięcie. Autorki tego projektu – Renata Piwko-Wolny i Beata Skorupa – już dziś zapowiadają dalszą, skuteczną walkę o Dom Kultury.

Autorom gratulujemy! A wszystkim Państwu – w imieniu Beaty, Izy, Renaty i Rafała – dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i nieoceniona pomoc! Autorzy podkreślają, że to dzięki Państwa głosom zmieniamy oblicze naszych osiedli. Emocje były ogromne, radość autorów też, sami Państwo zobaczcie jak dziewczyny cieszyły się na swoim profilu fejsbukowym. Publikujemy ich podziękowania dla Państwa!
__________________________________________________ 

Renata Piwko-Wolny i Beata skorupa, autorki projektów 388, 394 oraz 393 piszą:

Kochani!! Wygraliśmy!! Wygraliśmy!! Hurra!
W głosowaniu do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, nasz projekt na kompleksową rewitalizację parku osiedlowego zdobył 500 000 złotych! Kochani! Już w przyszłym roku w parku zostaną wykonane następujące prace rewitalizacyjne:

– zostanie wybudowany duży, nowoczesny plac zabaw dla dzieci!
– zostanie wybudowana scena plenerowa z zadaszeniem!
– zostanie wykonane oświetlenie parku!
– zostanie zakupione wyposażenie rekreacyjne min. ławki, kosze, stojaki!
– zostaną wykonane prace pielęgnacyjne, ziemne i nasadzeniowe!

Natomiast drugi z naszych projektów, na budowę Domu Kultury otrzymał REWELACYJNY wynik – w kategorii inwestycji do 1,5 mln – zdobył, aż 2 200 głosów!! Nie jest to zwycięstwo w skali miasta, ale w naszej lokalnej skali to bomba. Ponad 50% frekwencji! I już dziś wiemy, że od jutra powalczymy o ten Dom Kultury! I on tu będzie! Obiecujemy!

KOCHANI – DZIĘKUJEMY ZA WASZE GŁOSY I WSPARCIE!
Dzięki Wam TO wszystko się dzieje!
HURRA!! DZIĘKUJEMY!
Renata Piwko-Wolny & Beata Skorupa
 

Iza Folga, autorka projektu nr 67 pisze:

Wrocław zagłosował dla dzieci – zbudujemy RAZEM pierwszy plac zabaw na Swojczycach!
To nasza wspólna wygrana!!!!! Nasz wspólny SUKCES! Za wszystkie 1614 głosów SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!!!!!!!! CUDOWNIE!

Iza Folga
 

Rafał Pietrzak, autor projektu nr 253 pisze:

Dzisiaj odnotowany spory sukces, bo projekt, któremu lideruję został wybrany przez mieszkańców (2210 głosów) do realizacji w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękuję za głosy!
Rafał Pietrzak

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *