//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Ogromny sukces mieszkańców w konkursie Wrocław ESK Mosty 2016!

Miło nam poinformować, że wolontariusze z naszego osiedla – Stowarzyszenie Grupa z Pasją – są laureatem międzynarodowego konkursu „Mosty 2016”, organizowanego w ramach Wrocław 2016 Europejska Stolica Kultury, w kategorii „duże projekty”.  Projekt będzie realizowany od stycznia do czerwca 2015, z kulminacją 20 czerwca.  W projekt zostaną zaangażowani m.in. mieszkańcy naszych osiedli i dzielnicy – dzieci, młodzież i dorośli, a szczegóły działań zostaną podane niebawem.
A co piszą autorzy sami na temat projektu? Poczytajcie niżej.

Gratulujemy!!

Grupa z Pasją pisze na swoim profilu na facebooku:

„Fajny most???
Nasz projekt „WĄSKI MOST – SZEROKA KULTURA” w ramach Wrocław 2016 Europejska Stolica Kultury, zmaterializuje się! A będzie się działo, oj będzie! Najpierw całe 6 miesięcy kulturalnej aktywności, warsztatowania i procesu twórczego, a na koniec finał na moście – 20 czerwca! Na początek nic więcej nie powiemy, ale zaskoczymy Was, i to bardzo! Szczegóły niebawem!
Jedno możemy Wam obiecać: to nie będzie żadna wydmuszka, a prawdziwie angażujący dzieci, młodzież i dorosłych, artystyczno-kulturalny szok!
Mostowo projektowała „pasjowa” młodzież: Ewelina SowaSandra WolnyMaciek Skorupa oraz grupa dzieci młodszych.

Ze strony Stowarzyszenia opieka merytoryczna, koordynacja, logistyka, czekolada i bubble tea : Renata Piwko-Wolny , Renata Sowa i Beata Skorupa.” 


0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *