01/10/2023
Komunikacja

Odpowiedź z Inspekcji Transportu Drogowego

Na początku grudnia wysłaliśmy do ITD pismo z prośbą o okresowe/cykliczne przeprowadzenie kontroli ruchu pojazdów ciężarowych w ciągu ul. Strachocińskiej i Swojczyckiej. – Pismo do ITD w sprawie kontroli ruchu na osiedlach 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy odpowiedź o przeprowadzonych kontrolach, które tylko potwierdziły nasze uwagi. Już w pierwszym dniu kontroli zatrzymano prawie 40 % pojazdów chcących wjechać na nasze osiedla bez pozwolenia.

Liczymy na to, że kontrole ITD będą regularnie powtarzane i dzięki temu ruch tranzytowy aut ciężarowych będzie mniej dokuczliwy dla naszych osiedli. Dziękujemy za szybką reakcję inspektorom i pozostajemy w stałym kontakcie.

Odpowiedź z ITD: W odpowiedzi na wniosek o kontrolę dotyczący niestosowania się kierowców pojazdów ciężarowych do znaku B-5 przy wjeździe do Wrocławia z drogi wojewódzkiej nr 455 informuję, że przeprowadzone kontrole potwierdziły nieprawidłowości opisane we wniosku. inspektor TD nr I0032.
WITD we Wrocławiu

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *