Odbudowa nawierzchni ul. Wieśniaczej nie w tym roku…

W nawiązaniu do pisma z dn 08.05.2009 roku dotyczącego odbudowy nawierzchni ul. Wieśniaczej wraz z kanalizacją deszczową w ramach prac prowadzonych przy budowie kanalizacji na osiedlach Strachocin i Wojnów otrzymaliśmy odmowną odpowiedź w sprawie powyższej inwestycji.

Poniżej fragment pisma z Departamentu Infrastruktury i Gospodarki:

W chwili obecnej, biorąc pod uwagę niezwykle napięty budżet Miasta, jak również podjęte zobowiązania, nie widzimy możliwości ujęcia tego zadania w planach inwestycyjnych w najbliższych kilku latach. Natomiast mogę Państwu zaproponować przyśpieszenie budowy nawierzchni wraz z kanalizacją deszczową w ul. Wieśniaczej, przy niewielkim udziale finansowym mieszkańców, poprzez Program. inicjatyw lokalnych. Corocznie realizowanych jest z powodzeniem kilka ulic w ramach tego Programu.

Wszelkie informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta bądź pod nr telefonu: 071/777-74-08 lub 071/777-88-60.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *