//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Obwieszczenie Prezydenta w sprawie budowy kanalizacji na Swojczycach

W bieżącej kadencji jednym z głównych priorytetów Rady Osiedla jest ukończenie budowy kanalizacji osiedla Swojczyce na obszarze nie objetym pracami przy przebudowie ul. Miłoszyckiej. Zaraz na początku kadencji skierowaliśmy pismo do MPWiK w tej sprawie – Pismo w sprawie brakującej kanalizacji na Swojczycach, temat był również szeroko dyskutowany na ostatnim spotkaniu z Prezydentem Wrocławia – Spotkanie z Prezydentem 19.09.2017 – relacja.

Efektem tych starań jest opublikowane 2 października 2017 roku obwieszczenie Prezydenta Wrocławia w sprawie budowy sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach: Gospodarskiej, Ceglanej (na wysokości posesji przy ul. Miłoszyckiej 75 i 75a), Chałupniczej oraz w rejonie ul. Miłoszyckiej (do wysokości posesji 13a i 18c). Czekamy teraz również na decyzję w sprawie budowy kanalizacji na ul. Swojczyckiej. Na tym etapie nie jesteśmy jeszcze w stanie podać żadnych konkretnych informacji na temat planowanych terminów realizacji tej inwestycji, ale będziemy na bieżąco śledzić rozwój sytuacji i natychmiast Państwa informować o wszelkich postępach.

1 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *