//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Nowe stacje roweru miejskiego na Swojczycach i Olimpia Port

Nowy sezon rowerowy za pasem, a w nim nowe stacje roweru miejskiego. Dwie z nich staną na naszych osiedlach, tak jak wnioskowała o to Rada Osiedla ponad dwa lata temu, a mieszkańcy dodatkowo wskazywali je ubiegłorocznych konsultacjach. Pierwsza z nich stanie niedaleko Rady Osiedla przy Rondzie nad Czarną Wodą (6 stojaków), a druga na Olimpii Port przy Marca Polo (10 stojaków+terminal). Przypomnijmy, że staraniem Zarządu OSiedla pierwsza stacja roweru miejskiego stanęła ponad 2 lata temu przy Strachocińskiej przy przychodni. Teraz pozostaje nam czekać na kolejne stacje: na Wojnowie przy nowo planowanym parkingu P&R /stacja kolejowa na Łanach.

Utrzymane zostaną dotychczasowe opłaty za wypożyczenie roweru zwykłego tj.: bezpłatnie do 20 min, 2 zł od 21 min do 60 min, 4 zł za każdą następną godzinę. Maksymalny czas wypożyczenia roweru wynosi 12 godzin.

No to jak? Gotowi na rower?

Czytaj więcej – Rower miejski Wrocław – nowe stacje

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *