//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Nowe stacje i nowe linie – czy kolej aglomeracyjna odkorkuje nasze osiedla?

Coraz częściej podawane są w mediach informacje, które mogą świadczyć o tym, że negocjacje prowadzone przez „Ruch Rozwoju Wrocławia” z urzędującym Marszałkiem i Włodarzami Wrocławia, nareszcie mogą być skuteczne. Niedługo rusza strona internetowa RRW, na której znajdziecie szczegóły wszystkich prowadzonych przez grupę negocjacji.
Cieszy nas ten progres, bo toniemy w korkach, a rezultat jest odległy. Do tego czasu, każdy z nas będzie miał ochotę po trzy razy zrezygnować z mieszkania na naszych osiedlach.
 
Ruch Rozwoju Wrocławia to koalicja zawiązana przez grupę Radnych z Osiedli Strachocin-Swojczyce-Wojnów i Kowal – działających w imieniu i na rzecz mieszkańców, która zaprosiła do współpracy przedsiębiorców działających na terenie naszych osiedli (m.in.Volvo, 3M, PPG, Archicom) oraz Gminę Czernica.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: Renata Piwko-Wolny, Beata Skorupa oraz Mariusz Tokarz. 

ABY PRZECZYTAĆ CAŁY ARTYKUŁ W GAZECIE WROCŁAWSKIEJ KLIKNIJ NA OBRAZEK LUB W LINK

1 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *