Największe wydarzenie plenerowe w Europie na naszych osiedlach już 20 czerwca!

20 czerwca we Wrocławiu, w ramach Weekendu Pełnego Kultury i w związku z pierwszą odsłoną programu Europejskiej Stolicy Kultury WRO 2016, odbędzie się największy w Europie performance na 26 mostach.

Jednym z nich jest Most Bartoszowicki, który leży na południu osiedla Swojczyce. Wydarzenie na tym moście wyprodukują i zrealizują autorzy projektu Wąski Most – Szeroka Kultura, którzy są mieszkańcami naszych osiedli. Grupa ta pracuje już od 5 miesięcy organizując i prowadząc warsztaty oraz plenery artystyczne.

W ramach projektu realizowane są także, dobrze już Państwu znane wydarzenia w z cyklu „Szlakiem Żelaznego Smoka”, które tematyką nawiązują do legendy o naszych osiedlach i smoku Strachocie. Autorzy do współpracy zapraszają wszystkie chętne jednostki i organizacje oraz świetlice i szkoły, a także artystów amatorów.

Bardzo cieszy fakt, że w projekt szeroko włączyli się nie tylko mieszkańcy naszych osiedli, ale także odległych zakątków Psiego Pola, Zawidawia czy Kowal. Autorzy wciąż zapraszają do udziału w projekcie wszystkie chętne osoby do udziału w szeregu warsztatów z różnych dziedzin szeroko pojętej sztuki.

Więcej informacji na stronie Wąski Most – Szeroka Kultura

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *