Majówka Czyścioszków 31 maja! Zapraszamy!

Zapraszamy na eko-akcję „Majówka Czyścioszków 2014”!

Zarząd Osiedla i Stowarzyszenie Grupa z Pasją są współpomysłodawcami  i organizatorami akcji, którą – wraz z firmami Partnerskimi i Sponsorami – chcemy uczynić cykliczną. Wiosna to czas porządków po zimie, w domu i na ogrodzie. Robimy remanenty w szafach, pawlaczach i na strychach. Jakże przyjemnie byłoby, gdybyśmy zadbali także i o nasze środowisko lokalne, o naturę, o czystość ziemi. Stąd idea. Ale nie tylko. Wpadliśmy na pomysł, że taka wspólna „dbałość” o nasze otoczenie, to doskonała szansa na integrację lokalną, sąsiedzką, międzypokoleniową.

Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Strachocina, Swojczyc i Wojnowa do wspólnego, sobotniego spaceru po osiedlu. Relaks na świeżym powietrzu połączmy z pogaduszkami z sąsiadami i mimowolnym zbieraniem papierków i śmieci:-)


A jeśli zauważymy w zaroślach porzucone śmieci wielkogabarytowe? Informację tę przekażmy koordynatorowi, a firma Ekosystem śmieci te uprzątnie.

Po zakończonej akcji zapraszamy wszystkich uczestników akcji na wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i pianek! 🙂 

Organizatorzy: Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów oraz Stowarzyszenie Grupa z Pasją 

Partnerzy : Ekosystem Wrocław,  Jan Niezbędny ,  sklep Beybikowo   ,  Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacji Brata Alberta ,  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11  , Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *