//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

L.U.C, Tau, Bovska, Rebel Babel Ensemble – koncert w Zajezdni

Centrum Historii Zajezdnia zaprasza na koncert w piątek 02.06.2017 o godzinie 18:00, (bramki zostaną otwarte godzinę wcześniej – 17:00) organizowany w ramach obchodów 20. rocznicy Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, który odbył się we Wrocławiu w 1997 roku.

„Wrocław jest miastem położonym na styku trzech krajów, które historia bardzo ściśle ze sobą połączyła. Jest poniekąd miastem spotkania, jest miastem, które jednoczy. Tutaj w jakiś sposób spotyka się tradycja duchowa Wschodu i Zachodu.” Te, słynne dziś, słowa papież Jan Paweł II wygłosił podczas Mszy św. na zakończenie 46. Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego we Wrocławiu.

Koncert rozpocznie się występem chrześcijańskiego rapera Tau, następnie na scenie pojawi się L.U.C. i Bovska. Wszystkiemu akompaniować będzie międzynarodowa orkiestra orkiestr dętych Rebel Babel. W sumie na scenie zobaczymy około 50 muzyków. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba osób jest ograniczona do 2000. Osoby wchodzące na teren koncertu otrzymają opaski w momencie kiedy się one skończą następne osoby nie będą już wpuszczane.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: 

Centrum Historii Zajezdnia oraz na profilu FB – L.U.C, Tau, Bovska, Rebel Babel Ensemble – koncert w Zajezdni

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *