//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Korespondencja w sprawie ograniczenia parkowania na ul. Magellana

Od długiego już czasu mieszkańcy osiedla Olimpia Port zgłaszają do Rady Osiedla problemy związane z parkowaniem pojazdów wzdłuż ul. Magellana i Marca Polo. Pojazdy te blokują często chodniki ograniczając w ten sposób ruch pieszych jak również ruch innych pojazdów po tych ulicach. Wraz z przybywaniem nowych mieszkańców, a tym samym kolejnych aut na osiedlu sytuacja ta z miesiąca na miesiąc się pogarsza.

Problem zna i potwierdza Straż Miejska, która często patroluje nasze osiedla. Po ostatniej dyskusji na forum publicznym zdecydowaliśmy się w imieniu mieszkańców po raz kolejny wystąpić do zarządcy drogi o wprowadzenie rozwiązań, które poprawią sytuację, szczególnie na ul. Magellana. Przypomnijmy, że temat ten był poruszany przez nasz jeszcze w kwietniu i wrześniu tego roku. Poniżej korespondencja z tego okresu i odpowiedź na pismo z września oraz bieżąca korespondencja wysłana do Wydziału Inżynierii Miejskiej pod koniec października.

Pismo z 16.04 – chodniki Magellana

Pismo z 04.09 – parkowanie Magellana

Odpowiedź UM – na pismo z dnia 04.09

Korespondencja z dnia 30.10 – parkowanie Magellana

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Jeden komentarz do “Korespondencja w sprawie ograniczenia parkowania na ul. Magellana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *