01/10/2023
Inwestycje

Korekta organizacji ruchu na ul. Wilczyckiej – WAŻNE!

Od 2 lipca 2016r.  rozpoczęto kolejny etap inwestycji na ul. Miłoszyckiej – budowa ronda na skrzyżowaniu z ul. Swojczycką. W związku z tym wprowadzono zmiany w organizacji ruchu, o których informowaliśmy kilka dni temu. Przypominamy – ulicą Swojczycką jeździmy tylko w jednym kierunku – od centrum do Wojnowa. Do centrum został zorganizowany objazd ul. Ludową, na której także obowiązuje ruch jednokierunkowy do skrzyżowania z ul. Miłoszycką.

Od dzisiaj tj od soboty 09 lipca 2016 wprowadzono dodatkowe zmiany w organizacji ruchu podyktowane głównie poprawą bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu. Na odcinku ul. Wilczyckiej od mostu tymczasowego do skrzyżowania z ul. Ludową/Wschodnią zaczął obowiązywać ruch jednokierunkowy podobnie jak na ul. Ludowej na odcinku po którym prowadzi objazd do skrzyżowania z ul. Miłoszycką.

Nie ma w związku z tym możliwości przejazdu od strony Wilczyc do Wojnowa ul. Wilczycką jak dotychczas, lecz tylko po trasie, którą prowadzi objazd do centrum. Na wymienionych odcinakach dróg ustawiono właściwe oznakowanie. Zabezpieczono również dodatkowo pas na moście tymczasowym, aby całkowicie uniemożliwić jazdę w niewłaściwym kierunku.

Prosimy zwracać uwagę na znaki zachowując szczególną ostrożność – wiele osób wciąż próbuje jeździć pod prąd powodując poważne zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych użytkowników ruchu

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *