//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Komunikacją podmiejską z biletem aglomeracyjnym MPK

Autobus DLA – fotografia ze strony dla.com.pl

W ramach akcji informacyjnej przekazujemy Państwu wszelkie niezbędne informacje o możliwości i sposobie korzystania z komunikacji podmiejskiej – linie 845, 855 i 865 kursują przez osiedla Strachocin Swojczyce Wojnów na podobnych zasadach jak linia 115 i 118 i bez problemu możemy z nich korzystać w drodze do miasta lub wracając na osiedla.

Linie 845, 855 kursują na trasie Gmina Czernica – Plac Grunwaldzki
Linia 865 kursuje na trasie Gmina Czernica – Kromera

Połączenia te realizowane są na zlecenie Gminy Czernica przez przewoźnika Dolnośląskie Linie Autobusowe – DLA. Opłaty za przejazdy tymi liniami regulują umowy zawarte na mocy porozumień międzygminnych pomiędzy Gminą Wrocław, a danym przewoźnikiem świadczącym usługi przewozowe na obszarze Wrocławia oraz danej gminy ościennej. Na ich podstawie:

  1. Na obszarze Gminy Wrocław pasażerowie wskazanych linii mają możliwość korzystania z biletów aglomeracyjnych (bilety okresowe, urbancard, dotyczy także biletów czasowych wcześniej skasowanych).
  2. Wykonawca (przewoźnik) obsługujący linie 845 i 855 będzie honorował, w granicach Miasta Wrocławia, bilety okresowe obowiązujące w komunikacji miejskiej organizowanej przez Gminę Wrocław.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych linii znajdą Państwo w linkach poniżej:

Cennik opłat na liniach 845 i 855

Zasady korzystania z biletów wrocławskiej komunikacji miejskiej na liniach strefowych

Rozkład jazdy linii 845, 855 i 865

Uchwała Rady Miejskiej w sprawie cen za przejazd środkami komunikacji miejskiej

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *